AAA Auto kontroluje po povodních stav ojetého vozidla

V posledních dnech jsou povodně hlavním tématem. Postihly zejména Čechy a zaplavily ne jedno město, dokonce i hlavní město Prahu. Kromě toho, že povodně poničily domy a pozemky, zničily také vozidla. A autobazar AAA Auto se rozhodl, že bude každý ojetý vůz v inzerátu či v samotném autobazaru kontrolovat, zda nebyl zatopený. Můžete žádat garanci.

V autobazarech se podle zkušeností AAA Auto začínají vozidla objevovat už krátce po povodních. A tak se autobazar rozhodl zpřísnit podmínky při výkupu vozidel. Pracovníci AAA Auto musí dodržovat zpřísněná základní pravidla při vykupování vozidel a musí být schopni odhalit, zda byl automobil zaplaven či nikoliv. Zároveň vám nabízí doživotní garanci vrácení peněz, pokud by došlo k tomu, že by vám byl prodán zaplavený vůz.

Moderní automobily, jako je například Škoda Fabia, Octavia, Volkswagen Passat a podobně, jsou plné elektroniky. Pokud je vozidlo zatopeno, může to být nebezpečné a palubní počítač nemusí být v pořádku. To se na první pohled nemusí projevit, ale může se to projevit například při vysokých rychlostech, a tak vám hrozí velké nebezpečí, na což varuje sám autobazar.

Generální ředitelka AAA Auto Karolína Topolová řekla, že jejím cílem je pečlivě prověřit každý automobil a hlavně zjistit jeho původ. Na základě toho je zjištěno, zda je možné, aby byl automobil zatopen či nebyl. Stejně tak mohou postupovat i samotní zákazníci, na což Karolína Topolová apeluje. Měli by si zjistit, zda nejsou vozidla zatopená a případně by měli žádat vrácení peněžních prostředků.

Možná se vám bude zdát nabídka v inzerátu výhodná, když vám její zadavatel nabídne zdarma letní pneumatiky a ještě navíc nízkou cenu vozidla. Pamatujte, že příliš nízké ceny jsou signalizující a informují o tom, že něco není v pořádku. V AAA Auto již řadu let nabízí svým zákazníkům garanci kvality a v tomto trendu chce generální ředitelka pokračovat.

Leave a Reply