Granule.cz představuje novinku mezi granulemi

Hledáte vhodné granule pro svého miláčka? Chcete dopřát svému čtyřnohému příteli to nejlepší krmivo na trhu? V portfoliu produktů internetového obchodu Granule.cz najdete pestrou škálu granulí, které vám budou vyhovovat nejen svým složením, ale také cenou. Jelikož se jedná o internetový obchod, nemá tak vysoké náklady na provoz prodejny, a tak si můžete dovolit nabídnout nižší ceny granulí. A nyní vám tento e-shop představuje novinku mezi granulemi – granule Power of nature.

V překladu se jedná o sílu přírody. Je to dokonalá výživa pro každého citlivého pejska. Toto krmivo se na trhu objevilo od Eliny Sistonet. Jedná se o velmi populární krmivo oblíbené zejména v zahraničí. Granule by měly splnit požadavky vašich psů.

Jestliže pes konzumuje potravu v přirozené stravě, jako je například kvalitní maso, pak je tím podporováno i jeho zdraví. A k lepšímu stravování mají posloužit také granule Power of nature, v nichž je zastoupeno čerstvé i sušené maso té nejvyšší kvality. Granule obsahují maso kuřecí, jehněčí a krůtí, ale také mořské plody, lososa a vejce. Kuřecí tuk je určen k dodání energii do těla psa a olej z mořského lososa zase zajišťuje přísun Omega 6 a 3 mastných kyselin, díky nimž je zdravá kůže a srst vašeho miláčka.

Novinka Power of nature nabízí vašim pejskům biologicky vyváženou stravu, přičemž jsou k výrobě použity pouze biologicky ošetřené složky, které jsou v té nejvyšší kvalitě. Pro chovatele jsou tyto granule opravdovým lákadlem. A jakmile je jednou vyzkoušíte, už je nebudete chtít vyměnit za jiné a váš pejsek také ne.

K výrobě granulí nejsou použity žádné vedlejší výrobky živočišného či rostlinného původu. V granulích nenajdete stopy po barvivech, ani zbytky či plnidla. Obraťte se na internetový obchod Granule.cz, který se může pyšnit bohatou nabídkou granulí.

Leave a Reply