Jazyková škola Ostrava zahájila zápisy do kurzů

Bez cizího jazyku se dnes neobejdete v osobním, pracovním či studentském životě. Chcete-li se učit anglicky, německy, francouzsky či jiným cizím jazykem, přihlaste se na jazykové kurzy, které nabízí jazyková škola Ostrava, jež je členem Asociace certifikovaných škol. Zápis do jazykových kurzů na školní rok 2013/2014 již začal, a tak máte nejvyšší čas se přihlásit.

Jazyková škola Pygmalion otevřela zápisy do jazykových kurzů pro následující školní rok 2013/2014. Ve svém portfoliu má jednoleté pomaturitní studium, skupinové jazykové kurzy pro děti a dospělé, přípravné kurzy k mezinárodním zkouškám a také individuální jazykové kurzy. Jazyková škola Ostrava vyžaduje podání přihlášek ke studiu online. Na internetu vyplníte jednoduchý formulář s informacemi o vás a kurzu a odešlete ho personálnímu oddělení jazykové školy ke zpracování.

Jazyková škola Pygmalion je členem prestižní Asociace certifikovaných jazykových škol od roku 2004. Hlavním cílem této asociace je rozvoj kvality služeb na trhu jazykového vzdělávání. V roce 2011 se jazyková škola Pygmalion stala také partnerskou společností Cambridge Centra, čímž dává studentům možnost vykonávat prestižní cambridgeské zkoušky přímo v prostorech jazykové školy.

Pomaturitní studium

Pomaturitní studium je upraveno vyhláškou Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy č. 322/2005 Sb. Probíhá ve dvaceti vyučovacích hodinách týdně, a to od září do června následujícího roku. Pygmalion nabízí tři vzdělávací centra, a to v Ostravě, Českém Těšíně a ve Třinci. Je tedy jen na vás, která pobočka je vám nejblíže.

Ve skupině pomaturitního studia je vyučováno maximálně 18 studentů. Na každého je tedy kladen důraz. Studentům nabízí jazykové škola také učebnice s 10% slevou. A jako bonus nabízí bezplatnou návštěvu jejich knihovny, která nabízí knihy v cizích jazycích.

Jestliže se chcete přihlásit na jazykové kurzy, stačí vyplnit následující formulář: http://www.pygmalion.cz/on-line-objednavka/prihlaska-ke-studiu/.

Leave a Reply