Pygmalion otevírá další ročník pomaturitního studia

Jazyková škola Pygmalion, která je členem Asociace certifikovaných škol, otevírá i v letošním roce další ročník pomaturitního studia v anglickém jazyce. Zájem o pomaturitní studium angličtiny v Moravskoslezském kraji stoupá. Přihlášky můžete na pomaturitní studium podávat do začátku měsíce září 2013.

Pomaturitní studium Ostrava anglického jazyka je jednoleté a učené nejen pro absolventy středních škol, kteří úspěšně složili maturitní zkoušku, ale také pro absolventy oborných učilišť. Pomaturitní studium Ostrava je upraveno vyhláškou Ministerstva školství, mládeže, tělovýchovy č. 322/2005 Sb.

Pomaturitní studium probíhá ve 20 hodinách týdně v dopoledních hodinách od pondělí do pátku. Školní rok trvá od září 2013 do června 2014. Studium bude otevřeno na pobočkách Český Těšín, Ostrava a Třinec.

Výuka probíhá ve skupinách po maximálně 18 studentech. Během výuky lektoři kladou důraz na komunikaci v anglickém jazyce. Výuku vedou profesionální lektoři, a to jak čeští, tak i zahraniční. Studentům je poskytnuta cizojazyčná literatura zcela zdarma. Pomaturitní studium vás připraví také na mezinárodně uznávané zkoušky PET a FCE. Angličtina je pro život důležitá.

Cena pomaturitního studia je 18 980 Kč. Pokud však zaplatíte celou částku do 30. června, máte slevu 1 000 Kč. Pokud studium zaplatíte do konce července, budete mít slevu 500 Kč. Přihlášku vyplníte přes internet, pošlete a vyčkáte na doručení dokumentů potřebných k zaplacení částky.

Jazyková škola Pygmalion nabízí nejen pomaturitní studium, ale také jazykové kurzy, které jsou vhodné zejména pro pracující lidi, kteří mají volný čas pouze ve večerních hodinách. V nabídce je nejen angličtina, ale od roku 1999 nabízí Pygmalion další jazyky, jako němčina, španělština, italština, francouzština a podobně.

Leave a Reply