Queen Euniké – nové přírodní sirupy

Historie české značky Queen Euniké se začala psát v roce 2008. Od tohoto roku se společnost specializuje na výrobu kvalitních a zdraví prospěšných přírodních doplňků stravy. V jejím portfoliu produktů najdete zejména velmi žádané produkty z české sladkovodní řasy chlorely. Ale kromě toho v nabídce najdete řadu vitaminů a živé kolostrum.

Česká značka Queen Eunike se může pyšnit certifikátem GMP. Výroba všech produktů je neustále pod farmaceutickým dohledem. Úzce tato společnost spolupracuje s českou farmaceutickou firmou FAVEA. Velký důraz je kladen na kvalitu nabízeného sortimentu, účinnost a také maximální funkčnost.

Kromě toho, že vám může Queen Euniké nabídnout přírodní produkty z řasy chlorely, se můžete těšit na vitamin B, který je k dostání také ve formě doplňků stravy. A na oblíbenosti mezi klienty neztrácí ani kolostrum, které je dnes používáno na podporu imunity. Queen Euniké dokonce obdržela od Ministerstva průmyslu a obchodu České republiky ohodnocení „Inovace roku“, a to díky využití moderních technologií.

Kupte si kvalitní sirupy

Novinkou na trhu, kterou Queen Euniké představila, jsou doplňky stravy ve formě sirupu. K dostání jsou tyto sirupy ve třech variantách – Queen Woman Sirup, Queen Man Sirup a Queen Kid Sirup, tedy pro ženy, muže a děti.

Queen Woman Sirup je doplněk stravy pro ženy, který obsahuje mangan. Cílem tohoto doplňku je udržet normální stav kostí a tvorbu pojivých tkání. Vitamin B6, který sirup také obsahuje, napomáhá k regulaci hormonální aktivity. Po sirupu se nebudete cítit unavená, ani vyčerpaná.

Queen Man Sirup obsahuje zinek, který podporuje plodnost a reprodukci. Tento sirup má za úkol udržet optimální hladinu testosteronu v krvi, normální stav kostí a pokožky. Také má dobrý vliv na nehty a vlasy.

Queen Kid Sirup je vhodný pro děti, obsahuje kyselinu listovou, díky níž podporuje imunitu dítěte. Tento sirup napomáhá přirozené obranyschopnosti organismu.

Leave a Reply