Zubní ordinace v Praze 10 nabízí moderní vybavení

Do klidného prostředí v Praze 10 je zasazena zubní ordinace Studio 32. Česká stomatologická komora sdružuje řadu zubních ordinací, ale preferujete-li kvalitu, obraťte se v Praze na Studio 32. Jedná se o soukromou zubní kliniku, která zahrnuje komplexní ošetření chrupu. Klade důraz na spokojenost svých klientů, a tak se snaží přizpůsobit své služby co nejvíce potřebám a požadavkům pacientů.

Zubní klinika Studio 32 ke své práci využívá moderní technologie a přístroje, s nimiž provádí ošetření s co nejlepší prognózou. Zubní ordinace může nabídnout komfort a kvalitu. Navíc vás uspokojí estetická stránka samotné zubní ordinace. O pacienty se starají profesionálové ve svém oboru, a to Ing. Martina Škrdlantová a MUDr. Jiří Škrdlant.

Součástí moderního vybavení, které se používá při léčbě chrupu, je operační mikroskop, díky němuž jsou vaše zuby pod dohledem. Je možné jejich stav zkoumat kvalitně. O průběhu léčby doktor pacienta neustále informuje, a tak ví, co se mu vůbec bude provádět. V prostorách této kliniky se nachází také zubní laboratoř, díky níž jsou vyráběny zuby co nejpřesněji, nejkvalitněji a hlavně barevně dokonalé.

Co nabízí zubní ordinace pacientům?

Každý pacient si musí projít vstupní prohlídkou, na jejímž základě doktor stanoví stav jeho chrupu. Poté je zahájena případná léčba či naplánovaná další prohlídka.

  • Moderní metody
  • Kvalitní přístroje
  • Preventivní péče
  • Léčba kazů a zubních onemocnění

Zubní klinika Studio 32 se neobrací zády ani stomatologům, jimž nabízí školení a stáže, stáže studentů, mikrochirurgickou endodoncii, implantologii, stomatochirurgii, CBCT a zubní laboratoř. Portfolio služeb je opravdu bohaté a z pestré nabídky si vybere skutečně každý.

Hledáte-li vhodnou zubní ordinaci, která vám nabídne kvalitní léčbu a také prevenci proti onemocněním, obraťte se na zubní kliniku Studio 32, která sídlí v Praze 10.

Leave a Reply